O MNIE

mgr Monika Skoczylas-Merczyńska

Jestem psychologiem i psychoterapeutą pracującym w oparciu o terapię systemową.

W 2005r ukończyłam studia z zakresu psychologii na Uniwersytecie SWPS w Warszawie, oraz studia podyplomowe na Uniwersytecie Warszawskim z zakresu psychologii poznawczej.

Praktyki i warsztatu psychoterapeuty uczyłam się w Wielkopolskim Towarzystwie Terapii Systemowej, akredytowanym przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne.

Posiadam 10 letnie doświadczenie w pracy z rodzinami i osobami dorosłymi. Specjalizuję się przede wszystkim w prowadzeniu terapii indywidualnej osób dorosłych, terapii par i rodzin. Osoby, z którymi pracuję najczęściej, to osoby znajdujące się w depresji, przeżywające trudne chwile, spowodowane rozwodem, czy kryzysem małżeńskim.

W terapii indywidualnej prowadzę przede wszystkim osoby chcące lepiej zrozumieć siebie, szukajace rozwiązań swoich życiowych problemów. Z rodzinami pracuję nad polepszeniem komunikacji w rodzinie i poprawą relacji miedzy członkami rodziny.

Prowadzę własny gabinet w Warszawie. Uczestniczę w licznych szkoleniach, spotkaniach psychologów oraz konferencjach naukowych, dzięki czemu poszerzam swoja wiedzę i umiejetności. Pracę swą poddaję stałej superwizji.

CERTYFIKATY I SZKOLENIA